Elanowcy

Elanowcy

Elana Toruń - Zagłębie Sosnowiec 2:0
Mecz Elana - Zagłębie wywołał mobilizację w szeregach obu ekip, nas tego dnia zebrało się w młynie ok 600 w tym 10 chłopaków z Myszkowa i 3 kibiców Jezioraka Iława, na płocie powiesiliśmy 11 flag (Belweder, Bydgoskie Przedmieście, Ciechocinek, Grupa Trzymająca Władzę, Mokre, Ostaszewo, Rolnicza, ś.p. Słoma i trzy fany zgodowiczów: Blue Army i Chłopaki Z Marginesu (KS Myszków) oraz Forever Ruch) i trans dla Kolegi, który przebywa w tej chwili po drugiej stronie muru. W pierwszej połowie meczu prezentujemy sektorówkę w asyście żółtych i niebieskich świec dymnych oraz achtungów, nasz doping dobry przez całe spotkanie. W sektorze gości stawiło się ok 500 kibiców (dokładnie opiszą się sami) w tym liczne delegacje BKS-u Bielsko-Biała, Legii (Brodnica, Chełmża, Warszawa itp.) i Olimpii Elbląg, na płocie powiesili kilka flag i dopingowali od 60 minuty kiedy to przez powolne wpuszczanie dopiero większość z nich weszła na stadion (mimo iż byli pod stadionem długo przed meczem). Nie obyło się oczywiście bez obustronnych "pozdrowień".  Nasze grajki wygrały pierwszy mecz w tym sezonie, strzelając przy tym dwie bramki czyli o jedną więcej niż łącznie w poprzednich 14 kolejkach ;) Pozdrowienia dla zgodowiczów oraz wszystkich obecnych na tym meczu i do zobaczenia następnym razem!

Mecz Elana - Zagłębie wywołał mobilizację w szeregach obu ekip, nas tego dnia zebrało się w młynie ok 600 w tym 10 chłopaków z Myszkowa i 3 kibiców Jezioraka Iława, na płocie powiesiliśmy 11 flag (Belweder, Bydgoskie Przedmieście, Ciechocinek, Grupa Trzymająca Władzę, Mokre, Ostaszewo, Rolnicza, ś.p. Słoma i trzy fany zgodowiczów: Blue Army i Chłopaki Z Marginesu (KS Myszków) oraz Forever Ruch) i trans dla Kolegi, który przebywa w tej chwili po drugiej stronie muru. W pierwszej połowie meczu prezentujemy sektorówkę w asyście żółtych i niebieskich świec dymnych oraz achtungów, nasz doping dobry przez całe spotkanie. W sektorze gości stawiło się ok 500 kibiców (dokładnie opiszą się sami) w tym liczne delegacje BKS-u Bielsko-Biała, Legii (Brodnica, Chełmża, Warszawa itp.) i Olimpii Elbląg, na płocie powiesili kilka flag i dopingowali od 60 minuty kiedy to przez powolne wpuszczanie dopiero większość z nich weszła na stadion (mimo iż byli pod stadionem długo przed meczem). Nie obyło się oczywiście bez obustronnych "pozdrowień". Nasze grajki wygrały pierwszy mecz w tym sezonie, strzelając przy tym dwie bramki czyli o jedną więcej niż łącznie w poprzednich 14 kolejkach ;) Pozdrowienia dla zgodowiczów oraz wszystkich obecnych na tym meczu i do zobaczenia następnym razem!