Elanowcy

Elanowcy

Zdrój - Elana 12.11.2005
Fani Zdroju (są fc Elany) przyjechali do Torunia pociągiem razem z kibicami z innych fc (Aleksandrów Kujawski- 15 , Raciążek-8 i Włocławek-5) w sile 56 głów. Na tym meczu kibice Elany i Zdroju stworzyli wspólny młyn, który liczył ponad 350 osób. Na płocie zawisło 8 flag: Władcy Torunia, Grupa Trzymająca Władzę, White Elana, Elanowcy, Żółto-Niebiescy, Aleksandrów Kuj., Ciechocinek oraz Baku Boys (KS Myszków). Do tego machaliśmy dużymi flagami na kijach. Na to spotkanie przygotowaliśmy specjalną oprawę. W pierwszej połowie była kartoniada (żółto-niebieska) oraz sektorówka Elany w asyście rac. W przerwie meczu delegacja kibiców wręczyła gościowi specjalnemu - Kazimierzowi Górskiemu - szaliki Elany i Zdroju. Druga połowa to jeszcze większy pokaz ultras. Najpierw w górę poszła sektorówka Zdroju w asyście 25 ogni wrocławskich, potem żółte i niebieskie chorągiewki w asyście stroboskopów i ogni wrocławskich, następnie transparenty na dwóch kijach (w asyście chorągiewek) a na koniec była baloniada (także żółto-niebieska) a po niej ognie bengalskie i świece dymne. Doping wspomagany bębnem był dobry. Po meczu wygranym przez Elanę 3:0 piłkarze obu zespołów wspólnie podziękowali za wsparcie.
P.S. Na meczu byli postronni obserwatorzy (szczególne pozdrowienia i podziękowania dla kolegi z Poznania). Dzięki dla wszystkich, którzy pomagali w oprawie tego meczu.