Elanowcy

Elanowcy

Elana Toruń - MKS Kluczbork 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Krzysztof Kaczmarek (9min), 1:1 Adrian Bartkiewicz (50min), 1:2 Michał Sudoł (90min)

Po czteromiesięcznej przerwie ruszyła piłkarska wiosna dla kibiców Elany bo właśnie w tę sobotę nasza drużyna rozegrała pierwszy mecz ligowy w rundzie rewanżowej. Głód kibicowania wśród Władców Torunia spowodował iż mobilizacja w naszym gronie była duża. No i zaczęło się nieco nietypowo bo przed meczem fani z czterech dzielnic zbierają się w umówionym miejscu i wspólnie w pochodzie ulicami miasta z transparentami, ze śpiewem i w asyście rac docierają pod stadion. Na meczu wystawiamy liczny młyn (ok 500 osób ) z dobrym dopingiem przez całe spotkanie, na płocie wieszamy 8 flag (Władcy Torunia, Grubasy, Forever Ruch, Jarosław Maćkiewicz, Mokre, Ostaszewo, Rubinkowo, Ultras Elana) oraz transparent dla śp. Słomy. W pierwszej połowie "przewietrzamy" również naszą największą sektorówkę, Kibiców z Kluczborka tego dnia pojawiło się na sektorze dokładnie 16 osób z sporadycznym dopingiem, bez flag.
Podsumowując prawie wszystko tego dnia można zaliczyć na plus... "prawie wszystko" bo niestety znowu wynik nie taki jak powinien. I o ile faktycznie piłkarzom tego dnia nie można zarzucić braku walki to niestety był to trzeci przegrany mecz ligowy z rzędu i szósty bez wygranej na Bema ! No trudno, nie zawsze wynik jest najważniejszy, lecz zabawa... ;)