Elanowcy

Elanowcy

Elana Toruń - Górnik Włabrzych 2:2 (2:0)167 viewsElana Toruń - Górnik Włabrzych 2:2 (2:0)

1:0 Mania (8), 2:0 Mania (13), 2:1 Morawski (90), 2:2 Michalak (90)

Na tym meczu wystawiamy młyn na krytej, w pierwszej połowie robimy flagowisko, prowadzimy dobry doping przez całe spotkanie. Kibiców gości ok 100 (opiszą się sami), 2-3 razy słyszani w naszym sektorze. Piłkarze tracą w frajerski sposób dwie bramki w doliczonym czasie gry i ostatni mecz w tym roku w Toruniu kończy się remisem.

Elana Toruń - Górnik Włabrzych 2:2 (2:0) (foto: around the ground)173 viewsElana Toruń - Górnik Włabrzych 2:2 (2:0) (foto: around the ground)